גישה טיפולית

העיניים מהוות מאפיין חשוב במראה ובאסתטיקה של הפנים. חלק גדול ביופי שאנחנו מייחסים לאנשים מקורו במראה העיניים, וחלק משמעותי בהבעת הפנים ובתקשורת ביננו קשור לעיניים וסביבתן – כולל העפעפיים והגבות. ואולם, המשמעות של איזור העין היא לא רק קוסמטית: סביבת העין – העפעפיים, ארובת העין, מערכת ייצור ופינוי הדמעות- היא זו שמגנה על שלמות העין ומאפשרת תפקוד תקין. על כן הטיפול חייב להביא בחשבון את הפן האסתטי והרפואי כאחד.

נסיון רב

ד״ר שטיין הוא בעל נסיון רב באבחון והערכה של הפרעות באיזור העיניים. במהלך הבדיקה ד״ר שטיין יציע את הטיפול הטוב והמתאים ביותר, תוך התייחסות למבנה העין והפנים, ולצרכי המטופל. לפי הצורך יוצעו פעולות משולבות על מנת להגיע לתוצאה האופטימלית, כאשר השאיפה בכל המקרים היא להביא למראה טבעי ו״לא מנותח״. מגוון הטיפולים האפשריים כולל, מלבד ניתוחים ופעולות פולשניות אחרות, גם פעולות שאינן כירורגיות כגון הזרקת בוטוליניום טוקסין (כגון בוטוקס) או חומרי מילוי.

בטיחות המטופל​

בטיחות המטופל היא מעל הכל. ד״ר שטיין פועל באחריות ובזהירות, כאשר המטרה הראשונה היא לבנות תכנית טיפול שתביא לתוצאה האסתטית והתפקודית הטובה ביותר עם מינימום סיכון. 

התאמת טיפול ייחודי היא משמעותית על מנת לשמור על תפקוד תקין של העין ועל מראה הרמוני ואסתטי של סביבת העין. ניתוחים אגרסיביים, או כאלה שתוכננו באופן לקוי, עלולים לגרום לסיבוכים לא רצויים, החל ממראה לא אופטימלי ועד פגיעה בעין עצמה. ככל שניתוחי עפעפיים הופכים לנפוצים יותר, כך גם מספר המנותחים שסובלים מסיבוכים לאחר הניתוח גדל. ד״ר שטיין מנוסה הן בזיהוי מצבים בעייתיים לפני הניתוח, והן באבחון הסיבוכים והגורם להם לאחר הניתוח. במקרה הצורך, יוצע טיפול לניתוח תיקון תוך התייחסות לצדדים האסתטי והתפקודי יחד.

תקשורת פתוחה

ד״ר שטיין מאמין בתקשורת פתוחה ובקשר ישיר ובלתי אמצעי עם המטופל. במהלך פגישת הייעוץ, ד״ר שטיין יספק חוות דעת מקיפה ומקצועית לגבי הבעיות שנמצאו והפתרון עבורן. אם ההמלצה היא להפנות לניתוח, ד״ר שטיין יספק את כל המידע הרלוונטי, כולל סיבוכים אפשריים, בדיון פתוח וכנה. לאחר הניתוח, כל הביקורים והבדיקות יבוצעו רק על ידיו, כמו כן הוא יהיה זמין לכל שאלה או בעיה.

חווית המטופל ​

ד״ר שטיין וצוות המרפאה מאמינים שחוויית המטופל היא חלק משמעותי מאיכות הטיפול. לאורך כל הדרך, החל מהבדיקה במרפאה ועד הביקורת האחרונה לאחר הניתוח, חשוב שהמטופל ירגיש נוח ונעים לפנות בכל ענין ודבר. גם הניתוח עצמו ותקופת ההחלמה צריכים לעבור כחוויה נעימה ככל שניתן.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​