ד"ר רן שטיין

ד"ר רן שטיין הוא מומחה לרפואת עיניים ורופא בכיר ביחידת האוקולופלסטיקה במרכז רפואי שמיר (אסף הרופא), שם הוא עוסק באבחון ובטיפול במגוון בעיות בעפעפיים, בארובת העין ובדרכי הדמעות. במקביל לעבודתו בבית החולים הוא משמש כרופא בית בתחום במסגרת מדיקה ברמת-החייל. 

ד״ר שטיין הוא בעל נסיון קליני וכירורגי עשיר. את לימודי הרפואה סיים במסגרת אוניברסיטת תל-אביב, לאחר מכן המשיך להתמחות ברפואת עיניים במרכז הרפואי קפלן. את הכשרתו באוקולופלסטיקה רכש תחילה בשנת הכשרה במחלקת עיניים במרכז רפואי שמיר, ולאחר מכן המשיך לתת-התמחות כפולה, במונטריאול ובטורונטו שבקנדה, שם עבד לצד טובי האוקולופלסטיקאים בעולם. במסגרת הכשרתו ביצע ד״ר שטיין מאות רבות של ניתוחים בעפעפיים, בארובת העין ובדרכי הדמעות בטכניקות המתקדמות בעולם, אשר מיושמות הלכה למעשה במסגרת עבודתו היומיומית.

אוקולופלסטיקה הינו תחום ספציפי של רפואת עיניים שמתמקד במבנים שמקיפים את העין – ובעיקר עפעפיים, מערכת ייצור ופינוי הדמעות, וארובת העין. התחום מקיף מגוון רחב של מחלות, בעיות רפואיות כגון גידולים או פגיעות טראומה, וכן הפרעות תפקודיות ואסתטיות. 

ד״ר שטיין מעניק שירותי ייעוץ ואבחון בתחום, ומלווה את המטופל גם לאורך הטיפול הנדרש – בין אם מדובר בניתוח, הפניה להמשך טיפול בבית חולים, או התייעצות עם מומחים נוספים בתחומי רפואה אחרים. 

ד״ר שטיין הוא חבר ההסתדרות הרפואית בישראל, איגוד רופאי העיניים בישראל, ואיגוד הרופאים האוקולופלסטיקאים בישראל. במקביל לעבודתו הקלינית, ד״ר שטיין משקיע את זמנו בהכשרת סטודנטים ומתמחים בתחום ובמחקר קליני, כאשר מאחוריו מספר פרסומים בספרות המדעית והשתתפות בכנסים מקצועיים בארץ ובעולם.

בנוסף, ד״ר שטיין לוקח חלק פעיל בפעילות התנדבותית במסגרת עמותת ״Operation Ethiopia״: מצטרף למשלחות רפואיות לאתיופיה, מדריך את המתמחים המקומיים, מסייע בפעילות הקלינית השוטפת ומלווה את המנתחים המקומיים בניתוחים מורכבים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​